ÜRÜNLERİMİZ

CoSoSys DLP Yazılımı

DLP, bilgisayarlarda bulunan hassas içeriklerin izinsiz olarak e-posta, USB veri depoları, bulut depolama, yazıcıdan çıktı alma gibi yollarla çıkışını engellemeyi sağlayan yazılımdır. CoSoSys, 10 yılı aşkın süredir geliştirdiği teknolojiler ile bu korumayı sağlamaktadır.

CoSoSys - Endpoint Protector

Donanım ve sanal cihaz veya bulut altyapısı olarak kullanılabilen Kurumsal ve Küçük-Orta ölçekli işletmeler için şirket içi tam DLP çözümü.
Kullanımı kolay, çoklu platform Veri Kaybını Önleme araçları, USB ve çevresel bağlantı noktalarının kesintisiz kontrolünü sağlar, hareket halindeyken hareket halindeyken ve verilerde tarama yapar, şifrelemeyi zorlar ve kurumsal mobilite yönetimi sunar.

CoSoSys – EasyLock

Hem ev kullanıcıları hem de kuruluşlar için şifreleme, verilerin güvenliğini sağlamak için kritik bir gerekliliktir. Güvenilir güvenlik için tasarlanan ancak kullanımı kolay olan EasyLock, yerel bir klasörde saklanan, USB depolama aygıtlarına kopyalanan gizli verileri güvence altına almak için çapraz platform çözümüdür.
EasyLock, tercih ettiğiniz konumda şifreli bir alan oluşturur. Özel dosyalarınız veya gizli verileriniz varsa ve başkasının erişimine izin vermekten kaçınmak istiyorsanız, bunları parola tabanlı askeri seviyede AES 256 bitlik CBC modu şifrelemeyle EasyLock ile koruyabilirsiniz. Bir USB flash sürücünün veya taşınabilir sabit sürücünün kaybolması veya çalınması durumunda tehdidi ortadan kaldırın ve bulut hizmetlerinde paylaşılan verilerin güvenli olduğundan emin olun. Windows ve macOS için kullanılabilir.