ÜRÜNLERİMİZ

FBR Güvenlik Duvarı

Nedir?
“FBR Firewall gelişmiş bir UTM ürünüdür.”

Neler yaparız?
FBR Firewall her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeyi amaç edinmiştir. Uzun yıllar ar-ge çalışmaları ve test yaptıktan sonra 2018 yılında ilk ürünümüzü piyasaya sürdük. Kuruluş amacı ilk olarak işletmelerin veri ve sistem güvenliğinin, yüksek performans ve en doğru çözümlerle korunması olan FBR, bir Fiberist Bilişim Danışmanlık ve Güvenlik Sistemleri markası olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Yukarıda belirtilen amaca yönelik bütünleşik bir ürün olarak tasarlayıp kullanıma sunduğumuz FBR ürün ailesi, işletmelerin veri güvenliği, verimlilik, yasallık, performans ve yerli ve yabancı işletmelerin özel kullanım ihtiyaçları analiz edilerek müşteri odaklı geliştirilmiştir.

Otellerden belediye kurumlarına, kafe ve restoranlardan, üretim tesislerine, özel işletmelerden, küçük veya orta boyutlu firmalara kadar toplu internet erişimi sağlayan, büyümekte olan ve süreçlerinin odağında internet olan herkes güvenlik duvarı kullanarak siber güvenliği sağlamalı ve yasal gereklilikleri yerine getirmelidir.

FBR Firewall, siber güvenlik ile alakalı tüm gereksinimleri ve yasal yükümlülükleri tek bir cihaz içerisinde tümleşik olarak yerine getirir. İşletmenize uygun seçeceğiniz ürün doğrultusunda ekstra ücretler ile karşılaşmazsınız.
FBR oluşumu, tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimsemiştir. Sürekli inovasyon ve iş geliştirme temel hedeflerimiz arasındadır.

Tüm Türkiye’de gelişmiş destek ağıyla tüm işletmelere yönelik katma değerli siber güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Detaylı bilgi, referanslar, keşif ve fiyat teklifi için web sitemiz üzerinden “iletişim” sayfasını kullanabilirsiniz.