ÜRÜNLERİMİZ

Ivanti Uygulama ve Cihaz Kontrolü

1.700’den fazla çalışanı olan Ivanti, Fortune 100’ün 78’i tarafından kullanılıyor. Kurumsal BT departmanları, Ivanti yazılımlarını ITSM, BT varlık yönetimi, BT güvenliği, uç nokta yönetimi ve tedarik zinciri yetenekleriyle bir arada yönetebilmek için kullanıyor. Ivanti’nin misyonu açıktır müşterilerimizin Bütünleşik BT’nin Gücü ile başarılı olmalarına yardımcı olmak.

Ivanti- Uygulama Kontrolü

AppSense tarafından geliştirilmiş olan Application Control, BT’yi kapsamlı listeleri manuel olarak yönetmeden ve kullanıcıları kısıtlamadan yetkisiz kod yürütülmesini önlemek için dinamik beyaz liste ve ayrıcalık yönetimini birleştirir.

Ivanti Cihaz Kontrolü

Heat tarafından geliştirilmiş olan Ivanti Device Control, etkili ve ölçeklenebilir koruma sağlar. Sunucular, sabit işlevli varlıklar (örneğin POS, ATM ve pompada ödeme sistemleri) ve ince istemcili veya sanallaştırılmış uç noktalar için ideal olan Aygıt Kontrolü, uç noktaların yetkisiz kullanımını önlemek için hızlı bir şekilde tanımlamanızı ve kilitlemenizi sağlar çıkarılabilir aygıtları ve bağlantı noktalarını ve bilinmeyen uygulamaların kurulmasını ve yürütülmesini engellemek için saldırı yüzeyinizi katlanarak azaltır.